Penti & Watsons Kampanyası
Watsons Card müşterilerinin 01.11.2017. -10.12.2017 tarihleri arasında, Türkiye’deki Penti satış mağazalarından Penti Star Card’la tek seferde yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişlerinde geçerlidir. Tek seferde 100 TL ve üzerinde alışverişte Watsons mağazalarından kendilerine verilen çek üzerindeki kod aracılığı ile 10 TL indirim yapılacaktır. Başka kampanyalarla birleştirilemez. Bu kampanyadan sadece ”Penti Star Card” üyeleri yararlanabilir. Çeklerin son dağıtım tarihi 30.11.2017’dir. Penti Star Card müşterilerinin 01.11.2017. -10.12.2017 tarihleri arasında, Türkiye’deki Watsons satış mağazalarından tek seferde yapacakları 50 TL ve üzeri alışverişlerinde geçerlidir. Tek seferde 50 TL ve üzerinde alışverişte Penti mağazalarından kendilerine verilen çek üzerindeki kod aracılığı ile 10 TL indirim yapılacaktır. Başka kampanyalarla birleştirilemez. Çeklerin son dağıtım tarihi 30.11.2017’dir.
Penti & Migros Kampanyası
2-15 Kasım tarihleri arasında Migros’ta alışveriş yapan Money Club üyeleri bu kampanyadan yaralanabilir. Kampanya kodunu almak isteyen Money Club üyeleri 2-15 Kasım 2017 tarihleri arasında PENTİ yazıp 5818’e sms göndererek veya Migros APP üzerinden kampanya kodlarını alabilir, kampanyadan faydalanabilirler. Kampanya Money Club müşterilerinin, Türkiye’deki Penti satış mağazalarından Star Card’la tek seferde yapacakları 100TL ve üzeri alışverişlerinde geçerlidir. Her tek seferde 100 TL ve üzerinde alışverişte 10 TL indirim yapılacaktır. Başka kampanyalarla birleştirilemez. Bu kampanyadan sadece ”Penti Star Card” ve “Money Club Kart” üyeleri yararlanabilir. Kampanya, indirimli ürünlerde de geçerlidir.
Aksesuar Ürünlerinde İndirim
Kampanya tüm Penti mağazalarında geçerlidir.Aksesuar ürünlerinde 10 TL indirim, aynı ürün grubundan yapacağınız 75 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir. Kupon kampanyaları başka kampanyalarla birleştirilemez. Penti, kampanyaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kupon tek kullanım için geçerlidir. Kupon kampanyasından yararlanabilmek için üyelik işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir.*31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.
Dış Giyim Ürünlerinde İndirim
Kampanya tüm Penti mağazalarında geçerlidir.Dış giyim ürünlerinde 10 TL indirim, aynı ürün grubundan yapacağınız 100 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir. Kupon kampanyaları başka kampanyalarla birleştirilemez. Penti, kampanyaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kupon tek kullanım için geçerlidir. Kupon kampanyasından yararlanabilmek için üyelik işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir.*31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.
Plaj Giyim Ürünlerinde İndirim
Kampanya tüm Penti mağazalarında geçerlidir.Plaj giyim ürünlerinde 10 TL indirim, aynı ürün grubundan yapacağınız 150 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir. Kupon kampanyaları başka kampanyalarla birleştirilemez. Penti, kampanyaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kupon tek kullanım için geçerlidir. Kupon kampanyasından yararlanabilmek için üyelik işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir.*31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.
Ev Giyim Ürünlerinde İndirim
Kampanya tüm Penti mağazalarında geçerlidir.Ev giyim ürünlerinde 10 TL indirim, aynı ürün grubundan yapacağınız 100 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir. Kupon kampanyaları baska kampanyalarla birleştirilemez. Penti, kampanyaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kupon tek kullanım için geçerlidir. Kupon kampanyasından yararlanabilmek için üyelik işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir.*31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.
İç Giyim Ürünlerinde İndirim
Kampanya tüm Penti mağazalarında geçerlidir.İç giyim ürünlerinde 10 TL indirim, aynı ürün grubundan yapacağınız 150 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir. Kupon kampanyaları başka kampanyalarla birleştirilemez. Penti, kampanyaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kupon tek kullanım için geçerlidir. Kupon kampanyasından yararlanabilmek için üyelik işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir.*31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.
Çorap ve Ev Patik Ürünlerinde İndirim
Kampanya tüm Penti mağazalarında geçerlidir.Çorap ve ev patik ürünlerinde 10 TL indirim, aynı ürün grubundan yapacağınız 75 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir. Kupon kampanyaları baska kampanyalarla birleştirilemez. Penti, kampanyaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kupon tek kullanım için geçerlidir. Kupon kampanyasından yararlanabilmek için üyelik işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir.*31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Gizlilik ve Güvenlik
Tüm hakları saklıdır. 2015 Penti ©